Doprava zdarma Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Trůn pro královnu

 

Jsem hrdá, že vám mohu představit tuto krásnou židli, která je vyrobena právě k této úžasné metodě. Maximální pohodlí vám dodá maximální relaxaci a uvolnění. Trůn pro královnu je pojmenován právě proto, aby si každá žena uvědomila, že je tou královnou a že si může dovolit pro sebe jen to nejlepší. 

Uprostřed opěradla si můžete všimnout RUNY vylité cínem. Tuto možnost nabízíme ženám, které chtějí svůj záměr umocnit pomocí starých run, Keltů a Severské mytologie. Všechny židličky vyrábí mojí přátelé v maličké dílně v Dětmarovicích. A proto každé logo a každá kresba je originálním výtvorem.

Díky jedinečnosti každé ženy, vám kamarádka umí vyrobit RUNU na míru podle vašeho záměru, ať už chcete například posílit plodnost, mít kvalitnější zdraví, zažívat mystickou sexualitu, vyřešit vztahy v rodině, žít hojnost atd.

Pro výrobu RUNY je potřeba telefonický rozhovor s kamarádkou Zuzkou, která si vás nacítí a spolu určíte váš záměr, tak aby mohla být RUNA nakreslena a později předána do dřeva. Celý proces výroby takové židličky trvá měsíc až měsíc a půl. Věřím, že se ale vyplatí na tento krásný kousek počkat.

Součástí trůnu je i červený litinový kotlík, který lze použít jak plynový či elektrický sporák, tak i na indukci a oheň.

Vše je vyrobeno v souladu s přírodou, aby ve výrobcích zůstávala jejich energie.

Dostupnost Zvolte variantu Skladem Na dotaz
Varianta
9 000 Kč / ks 9 500 Kč / ks od 9 000 Kč
   
Kategorie Napařovací židlička
S láskou k přírodě
S láskou k přírodě
bez použití plastů
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
 

Materiál: bukový masiv, odolný a spolehlivý

Rozměry: výška bez opěradla 45cm, výška s opěradlem 94,5cm, šířka 45cm, délka 42,5cm

Hmotnost: 13kg

Povrchová úprava: směs přírodních pryskyřic a olejů, zdravotně nezávadný (norma EN71)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: