Diagnostika podle jazyka

Diagnostika podle jazyka je nedílnou součástí celkové diagnostiky z čínské medicíny. Terapeut má více nástrojů díky, kterým zjišťuje nerovnováhu v těle a jazyk je jednou z nich. Samozřejmě vždy je lepší nechat se důkladně vyřešit u terapeuta, ale pokud z nějakého důvodu nejste schopni do ordinace dojít, je možné využít tento test.

Test je zdarma a je anonymní. Je nutné i vyplnění otázek, které jsou v testu, aby se nerovnováha dala lépe posoudit. Určitě je vhodné napsat jak dlouho se z nemocí trápíte (chronický stav) nebo zda se jedná o akutní stav. 

Na jazyku jsou určité oblasti, které odpovídají stavu našich vnitřních orgánů, posuzuje se samozřejmě i barva, tvar, délka atd. Jedná se o velmi ucelený systém. Díky tomuto testu jsem vám schopná doporučit bylinky, které jsou pro vás a vaše zdraví vhodné.

Jazyk je lepší poslat po ránu, ale není to nutná podmínka. Co ale zkresluje výsledek je jídlo nebo pití, které jazyk obarví jako je například káva, červené víno, čokoláda atd. V tom případě je lepší počkat až jazyk nebude jídlem a pitím zabarvený a až poté udělat fotku a to nejlépe na denním světle.

Test vyhodnocuji já, tudíž se nejedná o nějaký automatický program či algoritmus. Na test odpovídám do 48h, pokud by jste odpověď nedostali, koukněte i do spamu, jestli tam email nezapadl.

K testu se dostanete tady Diagnostický test jazyku.

1 položek celkem

Cena

270271
1270271
acerola
Acerola
Skladem
270 Kč / ks

Acerola Acerola (Malpighia glabra) je přírodní zdroj vitamínu C, který zlepšuje vstřebatelnost bioaktivních látek vitálních hub lidským organismem. Pokud užíváte...

198