Ceník Nikol Mandíková

 

Mé jméno je Nikol Mandíková a jsem terapeutka v oblasti lůna a ženského zdraví. Mám vystudovanou Tradiční čínskou  medicínu, jsem masérka a zabývám se funkčním dechovým vzorcem a ženskou bylinnou napářkou.Všechny tyto prvky se snažím propojovat dohromady, abych tak lépe mohla ženám pomoct. K ženám přistupuji individuálně, protože žádné tělo tady není dvakrát. Co pomůže jedné ženě, nemusí pomoct druhé. Proto mě baví hledat různé spojitosti a příčiny, proč se v těle děje to či ono. Miluji tělo a jeho řeč, kterou k nám promlouvá. Buduji komunitu žen, které jsou stejně naladěné a už nechtějí být neustále nemocné. Ale chtějí mít své zdraví pevně v rukou.

K tomuto nám slouží FB skupina Zdravě ke zdraví, do které Tě srdečně zvu.

 

Mé služby

Napářková masáž - Jedná se o velmi příjemnou a relaxační masáž s napářkou. Je určena pro ty, které třeba neví jak s napářkou začít a chtějí si jí prvně vyzkoušet, než si ji zařadí do svého běžného života. Nebo pro ty, které se chtějí se sebou více propojit a zažít si účinky této metody. Jako první tě bude čekat masáž chodidel, abych aktivovala tvou první čakru a spojení se Zemí, postupně ti promasíruji celé nožky až po pánev. Pak přejdu k hlavě a namasíruji ti šíji, krk, čelist a hlavu. Čelist právě proto, protože otvírá naše lůno. Následně si sedneš na židličku a budeš se 15minut napařovat. Poté si lehneš zpátky na lehátko a budeš si užívat účinky napářky a zároveň si zažiješ meditaci na propojení srdce s dělohou. Této dráze v Tradiční čínské medicíně se říká Bao Mai a je pro ženu velice důležitá. Rozdělila jsem tuto masáž na dva časy. Více o této masáži se dozvíš zde. Pokud nevíš co je napářka doporučuji tento článek Co je napářka a proč je lepší než bylinný čaj.

 

1. varianta je kratší trvání: 1,5h

Cena: 900kč

2. varianta je delší trvání: 2,5h

Cena: 1400kč

Video, ve kterém se dozvíš více.

 

Dráhová masáž - Jedná se o mou vlastní masáž, při které procházím akupunkturní dráhy ( meridiány ) a rozmasirovávám bolestivé místa. V akupunkturních bodech, ve kterých se zastavila energie čchi, jsou bolestivé a nepříjemné. Mírně tyto body promasírovávám, aby se energie z těchto bodů uvolnila a mohla opět proudit v těle bez překážek. Různé blokace v těchto dráhách ukazují, ke kterému orgánu je potřeba přesměrovat pozornost a dát mu potřebnou péči. Při rozproudění energie těchto drahách, dochází k větší úlevě.

Trvání: 1,5h

Cena: 900kč 

Masáž s propojením Tradiční čínské medicíny 

Vzhledem ke studiu Tradiční čínské medicíny jsem se rozhodla tyto prvky propojovat dohromady, abych tak lépe pomohla všem, kteří o to mají zájem a účinek byl daleko silnější a dlouhodobější. 
Co tě u mě čeká? 
- promluvíme si o tom jaké zdravotní problémy tě trápí
- při masáži se zaměřím na odstranění těchto problémů
- doporučím cviky na doma pro rychlou úlevu
- ukážu ti akupunkturní body, které jsou vhodné pro posílení zdraví a naučím tě s něma pracovat
- pokud je potřeba využiji metody moxování a baňkování
 
Trvání: 1,5h
Cena: 900kč
 

Relaxační aroma masáž - Je určena pro ty, které se potřebují uvolnit a odpočinout si. Tato masáž slouží k prevenci a odstranění stresu a ulevuje mírnějším bolestem zad a šíje. Díky použití esenciální olejů, dochází k lepším účinkům masáže a zlepšení nálady. Při této metodě masíruji celé tělo.

Trvání: 1,5h

Cena: 800kč  

Dornova metoda - Principem této metody je vrácení kloubů a obratlů na své původní ideální místo. Takové vrácení probíhá za pomoci pohybu v příslušné oblasti, tak aby jsme zaměstnaly svaly a ty nám umožnily obratle či klouby vrátit zpátky. Nemusíš se bát, že by tě tato metoda bolela. Jedná se jemný tlak a není potřeba větší síly k dosažení efektu. Mnoho zbytečných bolestí je způsobeno právě posunem kloubů či obratlů a mnohdy stačí jen pár milimetrů, aby to v těle udělalo paseku.

Trvání: 1h

Cena: 800kč

Klasická, sportovní masáž - Masáže patří k jedněm z nejstarších léčebných prostředků v historii lidstva. Používala se k ošetření bolestivých míst, k odstranění únavy a celkovému osvěžení. Masáž není jen o uvolnění ztuhlých částí svalů, ale umí prostupovat mnohem hlouběji než jen pod pokožku. Zasahuje niterněji, než jsou uloženy svaly a kosti. Správně procítěná masáž proniká až do hlouby Tvojí bytosti. U masáže začínám s chodidly a postupuji nahoru až k hýždím, kde je ukryto mnoho bolesti. Následně promasíruji celá záda a zakončím to šíjí a krkem.

Trvání: 1h

Cena: 700kč

Konzultace - Probereme Tvůj menstruační cyklus, který je skvělým ukazatelem našeho zdraví. Vše spolu probereme a nastavíme léčbu, tak aby jsi se cítila opět zdravá a v plné síle. Na zdraví se samozřejmě dívám celkově holisticky, takže pokud tě trápí i jiné zdravotní problémy, tak ty probereme určitě taky. Pokud je potřeba, tak při konzultaci používám moxování a učím tě, které akupresurní body si můžeš masírovat, tak aby ses zbavila určitých problémů.

Trvání: 1,5h

Cena: 1000kč

Balíček konzultací na 5 měsíců - Jedná se o holistický přistup, při kterém se budeme zaměřovat na celkové zdraví. Tělo, mysl a duch jsou neoddělitelné, a proto nelze léčit jen jednu oblast. Po dobu pěti měsíců se budeme zaměřovat na tyto oblasti: strava, hydratace, spánek, dech, pohyb a mysl, které hrají v našem životě tu nejdůležitější úlohu a bez rovnováhy těchto šesti oblastí nelze nastolit přirozené prostředí pro zdraví člověka. Čeká nás 7 konzultací po cca 1 hodině.

Cena: 5000kč